user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Alikaki22

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 6 χρόνια πριν
  1. Alikaki22
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 13 Σεπτεμβρίου 2011
ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ YASMINELLE ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΕΑ ΤΑΙΝΙΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΨΠΡΨΤΟ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;; ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑΤΟ ΠΑΡΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΝ ΩΡΑ  ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΜΕΤΑ
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Θα συνεχίσεις κανονικά την επόμενη ημέρα με τη λήψη του χαπιού.
Δε χρειάζεται να πάρεις δεύτερο χάπι.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 14 Σεπτεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.