user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

gingerpop

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 2 χρόνια πριν
  1. gingerpop
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 16 Σεπτεμβρίου 2011
Καλησπέρα,
 
Έπαιρνα για 1 χρόνο και 4 μήνες μήνες αντισσυληπτικά (yasmin) για καθαρά θέμα αντισυλληψης. Πριν από ένα
μήνα τα διέκοψα. Το αποτέλεσμα ήταν να βρίσκομαι στην 33η μέρα και να μην έχω περίοδο. Θέμα εγκυμοσύνης
δεν υπάρχει καθώς δεν είχα επαφές αυτό το μήνα. Τι γίνεται ακριβώς? Υπάρχει περίπτωση να μου έρθει
περίοδος?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή Φίλη!
Η περιοδος θα έλθει, συνηθως συντομα.. Συμβαίνει   μερικες φορές   με την διακοπή του αντισυλληπτικου,  η διαδικασία  του πρωτου  κυκλου να καθυστερεί..
Επισης: Αν,  πριν από την χρηση των αντισυλληπτικών  ο  κυκλος ήταν  κατά κάποιο  τρόπο ασταθής,   συνηθως επιστρεφει  σ΄εκείνα  που  ήξερε..
Με τον γιατρο  σου  να  επικονωνησεις,  αν  η  περιοδος  αργησει   κοντά  στον μηνα.....
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.