user_mobilelogo
  1. Arianrhod
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 18 Σεπτεμβρίου 2011
Καλησπέρα σας,
Η τελευταία μου περίοδος άρχισε στισ 3/9 και έκτοτε, αφότου τελείωσε μετά απο 6 ημέρες, ανά δεύτερη μέρα μαζί με τα κολπικά υγρά βγαίνει και αίμα. Δεν είναι μεγάλη ποσότητα και εμφανίζεται μια φορά στη διάρκεια της ημέρας. Τον Ιούνιο είχα πάρει το χάπι της επόμενης μέρας, αλλά δεν μου είχε δημιουργήσει μέχρι τώρα προβλήματα στον κύκλο μου. Και μέσα στο καλοκαίρι έκανα εξετάσεις για σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα και βγήκαν αρνητικές. Είμαι σε μια σχέση έξι μήνες και χρησιμοποιούμε προφυλάξεις. Άλλα συμπτώματα δεν είχα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας
Αναστασία Ρωμανού
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Αν βλέπεις το αίμα μετά από την επαφή, ας σε δει κάποιος γυναικολόγος από κοντά.
Αν δεν έχει σχέση με την επαφή, πρόκειται για ήπια ορμονική διαταραχή που θα αποκατασταθεί το επόμενο διάστημα από μόνη της.
Δεν ευθύνεται το χάπι που πήρες τον Ιούνιο.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 19 Σεπτεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ευχαριστώ πολύ!!
  1. Τρίτη, 20 Σεπτεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation

Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 20 Σεπτεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.