user_mobilelogo
sofigre και 502 επισκέπτες
  1. elli pap
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2011
Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα να ζητήσω την συμβουλή σας για το εξής θέμα,,πέρυσι τον χειμώνα η γυναικολόγος μου,μου έγραψε τα αντισυλληπτικα layrina,τα οποία τα σταμάτησα για τρεις μήνες το καλοκαίρι,Την πέμπτη  13/10 που ήταν η πρώτη μέρα περιόδου μου άρχισα παλι την λήψη τους...Για κάποιο όμως λόγο μέτα από μια ακριβώς εβδομάδα 20/10 σταμάτησα να τα παίρνω.Σήμερα λοιπόν τρεις ημέρες μετά την διακοπή των χαπιών έχω περίοδο για δεύτερη φορά αυτο τον μήνα..Είναι φυσιολογίκη η αιμοραγία ή ίσως υπάρχει κάποιο άλλο προβλημα?
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ναι, όταν διακοπτουμετο χαπι  πριν την  ωρα του, εμφανίζεται  αιμα   περιπου  σαν  σε περιοδο 2-3 μερες  αργότερα...
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.