user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Demilie

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 6 χρόνια πριν
  1. Demilie
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 28 Νοεμβρίου 2011
Καλησπέρα,
τους τελευταίους μήνες έπαιρνα τα αντισυλληπτικά Laurina αλλά επειδή μου έκαναν ακμή επισκέφτηκα ενδοκρινολόγοο, ο οποίος μου πρότεινε να πάρω τα genofen. Όπως μου είπε έπρεπε να τελείωσω τα δισκία Laurina και να πάρω το πρώτο χάπι των Genofene την επόμενη μέρα. Το θέμα μου είναι οτι είναι η 4η μέρα που σταμάτησα τα Laurina, και η 3η που ξεκίνησα τα Genofen αλλά δεν μου έχει έρθει περίοδος. Είναι φυσιολογικό;
 
Σας ευχαριστώ πολύ!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Κανονική περίοδος, θα σου έρθει όταν τελειώσει η συσκευασία με τα Gynofen, εφόσον δεν έχεις κάνει διακοπή μεταξύ των χαπιών.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 29 Νοεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Μάλιστα, γι'αυτό δε μου έρχεται,αν και πονάω χαμηλά.
Ελπίζω να με βοηθήσουν με τα μικροπροβληματάκια που εχώ, κι ειδικά με την ακμή..
 
Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας!
  1. Πέμπτη, 01 Δεκεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation

Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 02 Δεκεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.