user_mobilelogo
  1. sandrathessniki
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 29 Νοεμβρίου 2011
Καλησπερα σας,
ειμαι 30 χρονων και παρουσιασα εδω και 2 περιπου χρονια εχω κυστη στην οωθηκη.κανω ανα τακτα χρονικα διαστηματα τις απαραιτητες εξετασεις και αιματολογικες και υπερυχο γεννητικων οργανων..ο γυναικολογος βλεποντας πως δεν ειναι κατι ανησυχιτικο μου εδωσε τα αντισυλυπτικα  χαπια gynofen 35.εχει εδω κ μια βδομαδα που τα παιρνω.παρατηρησα οτι το στηθος μου εχει πρηστει κ ποναει οταν το αγγιζω.μηπως φταινε τα χαπια?για οσο καιρο τα παιρνω τα χαπια θα ποναει κ θα ειναι πρησμενο? περιμενω απαντηση σας.ευχαριστω
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Κατ΄ αρχην ,  δεν  πρέπει  ν΄ανησυχείς..
ολα  τα  χαπια  τουθειδους ειναι δυνατόν   σε καποιεος γυναικες  να  προξενησουν αυτό  το συμπτωμα.
Μαλλον  λοιπον το ενοχλημα  οφειλεται   στο  χαπι  κι  αν  ειναι  τοσο ενοχλητικό,  θα πρέπει  να  μιλησεις  με τον γιατρό  σου.. Υπαρχει  η δυνατότητα  να χρησιμοποιησεις  ενα   άλλο,  με διαφορετικη  συνθεση
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Παρασκευή, 02 Δεκεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.