user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

xristina_31

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 6 χρόνια πριν
  1. xristina_31
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 01 Δεκεμβρίου 2011
Καλησπέρα σας,
Στις 19 νοεμβρίου (8 μέρες μετά το τέλος της περιοδου μου) κατα τη διαρκεια της επαφης εσπασε το προφυλακτικο, και μεσα στην επομενη ωρα πηρα το χαπι της επομενης μερας ''ellaone''.
Λόγω επαγγελματικων εξετασεων μπαλετου θα ηθελα να καθυστερησω την επομενη περιοδο με καποιο χαπι. Σε προηγουμενες εξετασεις ειχα παρει το prιmolut.
Μπορώ να το παρω και τωρα ή θα υπαρχει καποιο προβληαμα λογω του χαπιου της επομενης μερας;
Ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Γνωρίζεις, ότι μέσω φόρουμ, δε μπορούμε να συστήσουμε φαρμακευτική αγωγή σε γυναίκα που δε γνωρίζουμε.
Όλα τα σκευάσματα, δυνητικά, έχουν παρενέργειες.
Να επικοινωνήσεις με το γιατρό σου για οδηγίες.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 02 Δεκεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.