user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

maritsa

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 6 χρόνια πριν
  1. maritsa
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 24 Δεκεμβρίου 2011
Καλησπερα γιατρε,χρονια πολλα. Παιρνω τα αντισυλυπτικα yasminelle εδω και 3 μηνες και τον προηγουμενο μηνα συνεχισα απευθειας στην επομενη ταινια λογω παραλλειψης ενος δισκιου στην τριτη εβδομαδα, μετα απο συνεννοηση με το γιατρο μου φυσικα. Τωρα βρισκομαι στην δευτερη εβδομαδα και εχω καποιες σκουρες καφε κυλιδες και λιγο πηχτο αιμα. Εχω τρομαξει λιγο και δεν μπορω να βρω το γιατρο μου λογω διακοπων. Ανησυχω,τι μου προτεινετε να κανω?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Δεν χαθηκε ο  κόσμος...Spoting  κατα   την ληψη του χαπιου ειναι  συνήθως αθωο φαινόμενο..  Για την ωρα  συνεχισε  το  και  το  αιμα   λογικά  θα σταματησει  σε 2-3  24ωρα..   Στο μεταξύ   θα  φανει  κι  γιατρός  σου... (Μαιευτηρας  που  φευγει Χριστουγεννα  και Πρωτοχρονιά δεν νοείταιι...!)
Φιλικά
Π.Ζ,
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 25 Δεκεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.