user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

zamanfou

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 6 χρόνια πριν
  1. zamanfou
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τετάρτη, 01 Φεβρουαρίου 2012
Καλησπερα!Επειδη παρουσιαζω προβληματα με την περιοδο μου ο γιατρος μου εγραψε τα cyclar!
Μου ειπε να τα ξεκινησω σε 'νεκρο' χρονο..δηλ να μη περιμενω να αδιαθετησω(μιας και εχω μηνες να αδιαθετησω)
Μου ειπε πως θα παρω τα χαπια για 21 μερες!Εγω ομως εχω μπερδευτει...τα παιρνω 21 μερες και τα ξαναρχιζω ποτε? την 1 μερα περιοδου μου? η αφηνω 7 μερες κενο και τα ξαναπαιρνω την 8 μερα?ευχαριστω πολυ!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
γιατρε ειμαι στο 3 χαπι! πρωτη φορα τα παιρνω...και εχω πονους χαμηλα στη κοιλια λες και περιμενω περιοδο...ειναι φυσιολογικο??μεχρι να συνηθισει ο οργανισμος μου?η πρεπει να τηλ στο γιατρο μου?ευχαριστω πολυ!
  1. Παρασκευή, 03 Φεβρουαρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητ'η  Φίλη!
Το συγκεκριμένο σκεύασμα  Cyclar)  δεν  το γνωριζω  και   δεν  το βρισκω  ουτε  στo  Google...
Ισως  σου εδωσε  Cyclacur; 
 
Η  αποψή  μου ειναι, να ρωτησεις τον γιατρό σου σχετικά με το τι πρέπει να γινει..
Φιλικά
Π.Ζ
 
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 05 Φεβρουαρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
ναι με συγχωρειτε απο τη βιασυνη μου ο εγραψα λαθος!ειναι αυτο που ειπατε!
απλα εχω πονους..χαμηλα στη κοιλια..στη μεση μου και εχω και μετεωρισμο
  1. Κυριακή, 05 Φεβρουαρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Τα ενοχληματα  προερχονται   προφανώς  από το χαπι...
Μιλησε με τον γιατρό περι του πρακτέου..
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Δευτέρα, 06 Φεβρουαρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 4
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Γεια σας και παλι γιατρε.Πηρα τηλ τον γιατρο μου οπως μου ειπατε!
Του ειπα οτι ειμαι στο 7 χαπι και οτι με ποναει χαμηλα η κοιλια μου καθως και το εντερο μου πολυ!(εχω ευαιρεθιστο εντερο) η μεση μου και εχω φουσκωμα και πρηξιμο!
Μου ειπε να μειωσω το αλατι και αν γινεται αν το κοψω εντελως!και οτι προερχεται απο αυτο!
αν συνεχισουν τα ενοχληματα να παω να με δει και να τα κοψουμε!
ειμαι 27 ετων χωρις ολοκληρωμενη σχεση!
Φοβηθηκα αρκετα που μου ειπε να παω να με δει..
Μπορειτε να μου πειτε και εσεις την γνωμη σας...
Σας ευχαριστω πολυ!
  1. Τρίτη, 07 Φεβρουαρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 5
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Εν πασει περιπτώσει:  θα δεις  γαι το αλάτι....Αν σε  ενοχλει το χαπι  πολυ,  μηπως ειναι καλλιτερα  - στην φαση αυτή   - να  κοψεις  για την ωρα το χαπι..   Θα  το μιληξσεις  από καντά , ,μαζι του..
Φλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τετάρτη, 08 Φεβρουαρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 6


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.