user_mobilelogo
  1. mariakriti
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 24 Σεπτεμβρίου 2018
καλησπέρα σας. Η κορη μου ειναι 21 χρονων και παίρνει εδώ και δύο χρονια τα yasminelle λογω πολυκυστικων . Την προηγουμενη εβδομάδα και ενω ήταν στην δεύτερη εβδομαδα απο τη λήψη τους ξεχασε να τα παρει δύο μέρες και της ήρθε περίοδος οποτε και δεν τα συνέχισε. Επισης ουτως ή αλλως σκεφτόταν ότι ηθελε να τα σταματήσει για λιγο ώστε να ξεκουραστεί ο οργανισμός της. Ειναι τριτη μερα τώρα που έχει περίοδο με την ίδια ένταση. Πρεπει να ανησυχήσω;

ευχαριστώ εκ των προτέρων
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Όπως πολύ σωστά ανέφερες, η αιμόρροια οφείλεται στην απότομη διακοπή των χαπιών.
Θα σταματήσει η περίοδος και θα διακόψει και τα χάπια.
Θα παρακολουθήσει τον κύκλο της χωρίς χάπια γιατί μπορεί να επανέλθουν οι καθυστερήσεις που είχε πριν την έναρξή τους.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 24 Σεπτεμβρίου 2018
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ευχαριστώ
  1. Τρίτη, 25 Σεπτεμβρίου 2018
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.