user_mobilelogo
  1. EleniPapad
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 28 Απριλίου 2012
Καλησπέρα!
Παίρνω αντισυλληπτικά χάπια Gynofen μου έχουν μείνει άλλα 3 χάπια στη συσκευασία.Σήμερα όμως 5 ώρες αφου πήρα το χάπι είχα μια διάρροια.!Υπάρχει λόγος να φοβάμαι? Πρέπει να πάρω κι άλλα μέτρα αντισύλληψης από εδώ και πέρα?Και μέχρι τώρα η αγωγή αντισυλληπτικά με καλύπτει, η λόγω της διάρροιας να έχω πρόβλημα?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Δεν χρειαζεσαι κανενα  μετρο αντισυλληψης  επι  πλεον....
Σε  λιγες μερες διακοπτεις  το χαπι, δεν προλαβαινει  να γινει   ωοθυλακιορρηξία..
Δεν  μπορει να μεινεις   εγκυος..
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Σάββατο, 28 Απριλίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.