user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

katerina1984

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 4 χρόνια πριν
  1. katerina1984
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 26 Ιουλίου 2010
Γεια σας.Ειμαι στο 10 χαπι λογω κυστικου ωοθηλακιου 3.5 εκατοστων...εδω και 3-4 μερες μολις πιω το χαπι (8 καθε βραδυ)τρωω στη συνεχεια και παρατηρω πως εχω φουσκωμα στο στομαχι και κυριως ρεψιμο υπαρχει περιπτωση αυτο να προκαλειται απο το αντισυλληπτικο??και τι με συμβουλευετε να κανω?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Δεν  ακουγεται για   σοβαρο προβλημα..
Μια λύση  είναι, να πάρεις το χαπι  μετά  το φαγητό   και βλεπουμε ...Δεν  θ΄αλλάξει  τιποτε.
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Δευτέρα, 26 Ιουλίου 2010
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.