user_mobilelogo
  1. Itzi
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 17 Ιουνίου 2012
Την τετάρτη στις 13-06 πήρα το ellaOne..Εάν κάνω αυτές τις μέρες εξετάσεις ούρων και αίματος θα φανεί ότι το έχω λάβει?Επίσης από τη μέρα που το πήρα νιώθω ένα τσούξιμο όταν ουρώ και μερικές φορές έχω ένα ροζ χρώμα όταν σκουπίζομαι.Είναι από το χάπι?Eυχαριστώ εκ των προτέρων.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή Φίλη! Η εξεταση δεν μπορει να διαπιστωσει ότι πηρες χάπι.. Το λιγο αιματάκι, μπορεί να οφειλειται σ΄ αυτό... Το τσούξιμο στην ουρηση, ή η συχνοουρία , οφείλονται μαλλον σε καποιο μικροερεθμισμό της ουροδοχου κύστεως ..Κανε μια γενικη εξεταση ουρων, αν στο μεταξυ δεν περασε,, Φιλικα\ Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 17 Ιουνίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.