user_mobilelogo
  1. sweet.v
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 24 Ιουλίου 2012
Γεια σας.
Εχει 5 μερεσ που ξεκινησα τα Yasminelle και εδω και 3 μερες εχω πονοκεφαλο που δεν περναει με κανενα παυσιπονο.Μπωρουν τα Yasminelle να προκαλουν κατι τετοιο;
Να πω οτι ειμαι λιγο υπερβαρη και καπνιστρια αλλα μου τα συστησε ο γιατρος μου γιατι εχω πολλεσ ημερες περιοδου και με εντονους πονους και βεβαιως και για αντισυλληψη.
Ευχαριστω πολυ!!!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Είναι παρενέργεια του χαπιού.
Αν τα συμπτώματα είναι έντονα και συνεχιστούν, να ενημερώσεις το γιατρό σου.
Φιλικά
Π.Κ. 
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 24 Ιουλίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.