user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Itzi

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 2 μήνες πριν
  1. Itzi
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 14 Αυγούστου 2012
Θα ήθελα να σας συμβουλευτώ για ένα πρόβλημα στην περίοδό μου,στις 13 Ιουνίου πήρα το χάπι ellaone και μετά η περίοδος μου ήρ8ε κανονικά.Ο κύκλος μου είναι περίπου στις 25 μέρες ( + ή - μια μέρα). Η επόμενη περίοδος όμως μ ήρ8ε στις 20 μέρες στις 21 Ιουλίου και κράτησε μόνο 3 μέρες ( συνήθως κρατάει 5), τώρα έχουν περάσει ήδη 25 μέρες και δεν μου έχει έρθει ακόμα, πριν λίγες μέρες ένιωσα το πρήξιμο και τα σημάδια της περιοδου αλλά πάλι τίποτα. Στις ερωτικές μου επαφές είμαι προσεκτική.Η τελευταία ήταν στις 31 Ιουλίου , αλλά πάντα έχω το φόβο μην έχει γίνει κάτι που δεν καταλάβαμε.Από πότε μπορώ να κάνω ένα τέστ για να σιγουρευτώ?Μπορεί οι διαταραχές στον κύκλο μου να οφείλονται στο ellaone?Σας ευχαριστώ, ελπίζω να μη σας κούρασα!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Θα ήθελα να προσθέσω ότι τελικά σήμερα το πρωί έκανα ένα τέστ predictor early και βγήκε αρνητικό , ελπίζω όλα να είναι καλά
  1. Τετάρτη, 15 Αυγούστου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Η διαταραχή  οφείλεται   πιθανότατα στο  συγκεκριμένο  χαπι,  που διαταράσσει  συχνα τον  τρέχοντα  κυκλο  και αρκετές  φορές και τον   επόμενο..  Από  τέτοια  συμβαματα,  η σελιδα  μας  ειναι..γεμάτη..
Αν δεν  εκανες κάποιο  λαθος  στο τεστ,  δεν εισαι  βεβαια  εγκυος και  η   περιοδος  θα  έλθει..
Φιλικά
Π.Ζ.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Πέμπτη, 16 Αυγούστου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.