user_mobilelogo
  1. Anadioxa
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 20 Αυγούστου 2012
Kαλημερα σας,χωρις να θελω να φανω κουραστικη.Ειχα 1 ατυχημα με το αγορι μου,με αποτελεσμα να παρω το χαπι της επομενης ημερας προληπτικα,μετα απο 1 εβδομαδα αρχισα να αιμορραγω,2 μερες ασταματητα και φοβαμαι γιατι χανω πολυ αιμα.Ειναι φυσιολογική η αιμορραγια,ή να παω στο γυναικολογο για εξεταση?Ευχαριστω!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Η αιμορραγία είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού.
Αν χάνεις πολύ αίμα (πάνω από 3 γεμάτες σερβιέτες την ημέρα), ας σε δει κάποιος συνάδελφος από κοντά.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 20 Αυγούστου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.