user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

larita

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 5 χρόνια πριν
  1. larita
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 03 Σεπτεμβρίου 2012
Καλησπέρα.
Είμαι 28 χρονών και έχω το τελευταίο 2μηνο σταθερή σεξουαλική επαφή.
Γύρω στις 16 Αυγούστου χρειάστηκε να πάρω το χάπι της επόμενης μέρας.
Αδιαθέτησα λίγες μέρες μετά και κράτησε περίπου 5-6 μέρες. Να σημειώσω ότι ήταν έξω από τον κύκλο της περιόδου. Η κανονική μου περίοδος είναι να έρθει στις 8 Σεπτεμβρίου, αλλά σήμερα ξανα αδιαθέτησα. 
Οφείλετε αυτό στο χάπι ή είναι κάτι άλλο που πρέπει να ανησυχώ;
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Η διαταραχή αυτή στον κύκλο είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού.
Καμία ανησυχία, θα αποκατασταθεί άμεσα η περίοδός σου.
Προσπάθησε να μην παίρνεις το χάπι ειδικά όταν δεν το χρειάζεσαι.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 04 Σεπτεμβρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας.
Είναι η πρώτη φορά που το πήρα και τρομοκρατήθηκα λίγο...
  1. Τρίτη, 04 Σεπτεμβρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation

Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 05 Σεπτεμβρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.