user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

elenipe

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 5 χρόνια πριν
  1. elenipe
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 11 Δεκεμβρίου 2012
Καλημερα σας,
ξεκινησα πριν ενα μηνα να παιρνω gynofen και androcur λογω πολυκυστικων και αλωπεκιας. (για αλωπεκια παιρνω και μινοξιδιλ 5% μαζι με elocon και κατι βιταμινες)
πηρα κανονικα 21 χαπια gynofen και 10 androcur το τελευταιο 10ημερο οπως μου ειπε ο γιατρος. Τα χαπια τελειωσαν την Κυριακη στις 2 του μηνος. Περιμενα περιοδο δηλαδη τριτη- τεταρτη αλλα τιποτα. Την παρασκευη πηγα στο γυναικολογο μου και ειπε να περιμενω μεχρι την κυριακη και να αρχισω παλι να τα παιρνω τη δευτερα και αν δε μου ερθει και το δευτερο μηνα να παω να μου κανει παλι υπερηχο.
χθες λοιπον, ξεκινησα τα gynofen κανονικα και το απογευμα ειδα στο εσωρουχο μου λιγο καφε σκουρο αιμα οπως οταν τελειωνει η περιοδος. Εβαλα σερβιετα και το πρωι που πηγα να δω τι γινεται, τιποτα παλι, ελαχιστη κηλιδα απο καφε αιμα. Περιοδος ειναι αυτο? Αιμοραγια απο τα χαπια? Γιατι σκεφτομαι μηπως εγινε κατι που τα ξεκινησα παλι χθες και ειχα αιμοραγια λιγες ωρες μετα.
ευχαριστω πολυ.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Θα συνεχίσεις τη λήψη χαπιών όπως σου είπε ο γιατρός σου.
Αυτές οι κηλίδες είναι μικρές διαταραχές, μέχρι να συνηθίσει ο οργανισμός τη λήψη των χαπιών, μην ανησυχείς λοιπόν.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 12 Δεκεμβρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.