user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Ναταλία92

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 5 χρόνια πριν
  1. Ναταλία92
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 04 Ιανουαρίου 2013
 
Καλημέρα σας και καλή χρονιά!
Είμαι 20 ετών και λόγω πολυκυστικών ωοθηκών ξεκίνησα την λήψη αντισυλληπτικών για πρώτη φορά πριν 19 ημέρες, την πρώτη ημέρα της περιόδου. Αφού μου τελείωσε η περίοδος(την 10η ημέρα), δύο ημέρες μετά είχα μικρή αιμορραγία και καφέ υγρά και σχεδόν κάθε μέρα, έως σήμερα, συμβαίνει το ίδιο. Είναι φυσιολογικό; Πρέπει να επισκεφτώ γυναικολόγο; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Συμβαίνει στον πρώτο μήνα λήψης των αντισυλληπτικών να υπάρχουν αυτές οι διαφυγές.
Θα συνεχίσεις κανονικά τη λήψη μέχρι το τέλος της συσκευασίας και θα ενημερώσεις το γιατρό σου αν συνεχιστεί όλες τις ημέρες η αιμόρροια.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Σάββατο, 05 Ιανουαρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.