user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

EleniPapad

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 5 μήνες πριν
  1. EleniPapad
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 05 Ιανουαρίου 2013
Καλησπέρα,
Παίρνω αντισυλληπτικά yasminelle κι από σήμερα το πρωί ενώ είμαι στην εβδομάδα διακοπής των αντισυλληπτικών με έχει πιάσει τσούξιμο κατα την ούρηση. Επίσης , λόγω μύκητα στα νύχια ο γιατρός μου έχει δώσει σιρόπι ΙTRABEST το οποίο παίρνω την εβδομάδα διακοπής των αντισυλληπτικών. Αν είναι ουρολοίμωξη κάνει να πάρω αντιβίωση ?
 
Ευχαριστώ!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Μπορείς να πάρεις αντιβίωση, αν το κρίνει σκόπιμο ο γιατρός σου.
Μια συμβουλή: όσες ημέρες πάρεις την αντιβίωση, να χρησιμοποιείς προφυλακτικό, αν έχεις επαφή, το διάστημα αυτό.
Φιλικά
Π.Κ. 
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Κυριακή, 06 Ιανουαρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.