user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

silia22

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 5 χρόνια πριν
  1. silia22
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2013
Καλησπέρα,είμαι καινούργια στο φόρουμ και θα ήθελα την συμβουλή σας για κάτι. Έχω σχεδόν σταθερό κύκλο 31 ημερών με την τελευταία περίοδο στις 26.12.2012, ήρθαμε σε επαφή με το αγόρι μου στις 7.1.2013, 2 μερες δηλαδή πριν την ωορηξία μου, και είχαμε την ατυχία να σπάσει το προφυλακτικό στο τέλος.Πήρα το ellaone μια ώρα μετά το συμβάν.Σήμερα θα έπρεπε να μου έρθει κανονικά περίοδος αλλά γνωρίζω πως το χάπι μπορεί να προκαλέσει καθυστέρηση.Όμως σήμερα έχω δέκατα και φοβάμαι πολύ καθώς διάβασα ότι είναι και αυτό ένα σημάδι εγκυμοσύνης.Υπάρχει τέτοια περίπτωση?Ποσες είναι οι πιθανότητες αποτυχίας του χαπιού?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Από την συγκεκριμένη επαφή δεν είσαι έγκυος, μην ανησυχείς.
Θα έρθει η περίοδός σου τις επόμενες ημέρες.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 28 Ιανουαρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Το ελπίζω!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!!
  1. Τετάρτη, 30 Ιανουαρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation

Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Πέμπτη, 31 Ιανουαρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Συγγνώμη που σας ενοχλώ και πάλι..απλά όσο πάει με τρώει το άγχος!!Ακόμα τίποτα...θα κάνω τεστ την Δευτέρα μπας και ησυχάσω. Αυτό που με τρομάζει είναι ότι 7 μέρες μετά την λήψη του χαπιού δεν είδα καθόλου αίμα,όπως λένε ότι συνήθως γίνεται...και βέβαια μέχρι και σήμερα τίποτα!!Φοβάμαι μηπως δεν έδρασε το χάπι...
  1. Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 4
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Δεν υπάρχει πάντα αίμα μετά τη λήψη του χαπιού και δεν είναι σημάδι ότι δεν έδρασε.
Κάνε το τεστ να είσαι σίγουρη.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 04 Φεβρουαρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 5


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.