user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

ρια09

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 5 χρόνια πριν
  1. ρια09
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 31 Ιανουαρίου 2013
 
Γεια σας, αντιμετωπίζω ενα προβλημα και θα ηθελα τη βοηθεια σας...πριν λιγες μερες καναμε ερωτα με το φιλο μου με προφυλακτικο μια χαρα και ξαφνικα στο τελος πηραμε ειδηδη οτι ειχε σπασει..ετσι οπως το βγαλαμε απ πανω του επεσαν κατι υγρα..δεν ειμαστε σιγουροι αν ηταν το λιπαντικο του προφυλακτικου η αν ειχε εκσπερματωσει...ωστοσο εγω πηρα ατο χαπι της επομενησ μερασ μεσα σε 3 ωρεσ...σημερα βλεπω σκουρο αίμα να έχω και εχω τρομοκρατηθει...υπαρχει περιπτωση να εμεινα εκγυοσ? ..σασ παρακαλω απαντηστε μου οταν δειτε το μηνυμα μου.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Το αίμα είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού.
Από την στιγμή που το πήρες έγκαιρα, είσαι αντισυλληπτικά καλυμένη, μην ανησυχείς.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 01 Φεβρουαρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.