user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

nati

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 5 χρόνια πριν
  1. nati
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 04 Μαρτίου 2013
Γεια σας γιατρε..Εδω και 1.5 χρονο παιρνω αντισυλληπτικα Yasminelle και αυτη τη φορα οσο ειμαι δηλαδη ακομα στην πρωτη βδομαδα των χαπιων, ειδα οτι καθως σκουπιζομουν ειχα κατι καφε υγρα σαν αυτα που εχω οταν ειναι να τελειωσει η περιοδος..Τι εχει γινει?Να ανησυχω?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Θα συνεχίσεις την καθημερινή λήψη των χαπιών και αν δεν σταματήσει το σύμπτωμα μέσα στις επόμενες ημέρες, να ενημερώσεις το γιατρό σου.
Αντισυλληπτικά πάντως είσαι καλυμένη.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 04 Μαρτίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.