user_mobilelogo
  1. joanna1
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 04 Μαρτίου 2013
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ. ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΡΑ ΤΟ POSTINOR. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΡΟΖ ΥΓΡΑ , ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.. ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΧΑΠΙΟΥ? Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΜΕΡΕΣ 25-28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Τα υγρά, είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού, μην ανησυχείς.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 05 Μαρτίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.