user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Aliki777

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. Aliki777
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 22 Μαρτίου 2013
Έκανα απόξεση στις 21/2 κ μετά από το εύρημα της ιστολογικής (απλή κ σε μικρή έκταση υπερπλασία ενδομητρίου χωρίς ατυπία) ο γιατρός μου έδωσε 6μηνη θεραπεία με Primolut για 10 μέρες κάθε μήνα. Πήρα τα χάπια του πρώτου μηνός, δεν είχα την παραμικρή παρενέργεια (μάλιστα έχασα και βάρος γιατί πρόσεξα την διατροφή μου) κ όταν τα σταμάτησα μου ήρθε περίοδος μετά από 2,5 μέρες. Το θέμα είναι ότι είμαι στην 3 μέρα κ μου φαίνεται ότι το αίμα που χάνω είναι πολύ. Ο γιατρός είπε ότι είναι φυσιολογικό να συμβαίνει. Ποια είναι η γνώμη σας? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγχαρητήρια για την ιστοσελίδα σας.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Η ροή που έχεις, είναι συνέπεια της λήψης της προγεστερόνης.
Μπορεί να παρατηρήσεις και κομμάτια που πέφτουν, χωρίς να ανησυχήσεις.
Αφήνεις το φαινόμενο να εξελιχθεί.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 25 Μαρτίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.