user_mobilelogo
  1. maria k
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 25 Απριλίου 2013
Καλησπερα και συγχαρητηρια για την υπεροχη δουλεια σας μεσα απο αυτη την ιστοσελιδα. Στις 28 Μαρτιου ειχα καποια σεξουαλικη επαφη με τον συντροφο μου και ειχαμε καποιο ατυχημα. Μεσα στις ωρες που πρεπει πηρα το χαπι της επομενης ημερας (Postinor) και οπως ελεγαν και οι πιθανες παρενεργειες μεσα στις επομενες μερες ειχα μια αιμοραγια η οποια κρατησε γυρω στις 3 μερες. Την επομενη περιοδο μου την περιμενα εχθες 24 Απριλιου δεν μου εχει ερθει ομως ακομα και δυστυχως ανησυχω. Υπαρχει περιπτωση να ειναι εγκυμοσυνη? Η' η καθυστερηση εχει γινει απο το χαπι λογω της αιμοραγιας που προκαλει? Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Η ερώτηση έχει απαντηθεί.
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Πέμπτη, 25 Απριλίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.