user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

eva_sos

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. eva_sos
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 01 Ιουνίου 2013
Γεια σας! Είμαι 22 χρονών και παίρνω τα yasminelle εδώ και ενάμιση χρόνο περίπου καθαρά για λόγους αντισύλληψης. Εδώ και λίγο καιρό αισθάνομαι φτερουγίσματα στην καρδιά και ένα ελαφρύ τσίμπημα, καθώς και μούδιασμα στα χέρια μου, ιδιαίτερα στο αριστερό. Θέλω να σημειώσω ότι αντίστοιχο θέμα με την καρδιά έχει και η μητέρα μου, ενώ οι γιατροί της λένε πως δεν διορθώνεται κι ότι έτσι γεννήθηκε. Θα ήθελα να ρωτήσω αν πιστεύετε πως τα αντισυλληπτικά χάπια μπορεί να ευθύνονται για την έναρξη αυτών των συμπτωμάτων μου και αν θα προτείνατε κάποια διακοπή τους. Ευχαριστώ προκαταβολικά, περιμένω την γρήγορη απάντησή σας, διότι ανησυχώ ιδιαίτερα.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Για αρχή, συστήνω μια καρδιολογική εκτίμηση.
Αναφέρονται παρόμοια συμπτώματα, μετά από λήψη των αντισυλληπτικών.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Κυριακή, 02 Ιουνίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.