user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

mimikaLd

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 3 χρόνια πριν
  1. mimikaLd
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 09 Ιουλίου 2013
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΣΕ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ 1 ΧΑΠΙ ΠΡΩΙ -ΒΡΑΔΥ. ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΕΚΑΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΦΑΝΤΗ, ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ  ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΒΕΒΕΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ? ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ. ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ?  ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Θα περιμένεις μέχρι 7 ημέρες από το τέλος της λήψης των χαπιών.
Αν δεν έρθει η περίοδος, θα ενημερώσεις το γιατρό σου.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 10 Ιουλίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.