user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

ririkaki

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 2 χρόνια πριν
  1. ririkaki
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2013
Καλησπέρα σας. 
τους τελευταίους 8 μηνές λαμβάνω τα yasminelle χωρίς να μου έχουν δημιούργησει καμία παρενέργεια ή πρόβλημα. Από την προηγούμενη εβδομάδα που ξεκίνησα τη νέα συσκευασία έχω αυξημένη έκκριση υγρών (σε σχέση με άλλες φορές) τα οποία έχουν καφέ χρώμα... να σημειώσω πως στην τελευταία συσκευασία άλλαξα ώρα λήψης του χαπιού σε σχέση με αυτές των προηγούμενων μηνών.. μήπως φταίει αυτό για τα υγρά? τι άλλο μπορεί να σημαίνει? αντισυλληπτικά είμαι καλυμένη, εφόσον δεν παραλείπω κάποιο χάπι, σωστά??
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ναί, αντισυλληπτικα  εισαι  καλυμενη.. Το  πιο  πιθανο  ειναι,  ότι  τίποτε δεν συμβαινει... Απλα  ετυχε..Το  πιο σωστό  θα ήταν - απο τον  επομενο  κυκλο τουλαχιστιν - αν το συμπτωμα  συνεχίζει,  να  σε δει γυναικολογος..
Φιλικά
Π<Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τρίτη, 23 Ιουλίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Καλημέρα,
ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...! 
  1. Κυριακή, 28 Ιουλίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 28 Ιουλίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.