user_mobilelogo
  1. Silvi
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 08 Οκτωβρίου 2013
Καλησπέρα,είχα ένα ατυχημα με τον συντροφο μου στην 11η μέρα του κύκλου μου και πήρα μετά από 5 ώρες περίπου το χάπι της επόμενης ημέρας!6 μέρες μετά την ληψη του χαπιου και εχω αίμα κοκκινοκαφε και ένα πρήξιμο στην κοιλια μου..τα αίμα είναι λίγο όχι όπως όταν αδιαθετώ!!τι μπορεί να σημαινει αυτό;;να ανησυχησω;
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Όπως αναφέρεται και στις οδηγίες του χαπιού, είναι μία από τις συνέπειες της λήψης του.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 09 Οκτωβρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.