user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

des.ef

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 4 χρόνια πριν
  1. des.ef
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2013
Καλησπέρα σας. Είμαι στην αρχή της κύησής μου (για την ακρίβεια 4 εβδομάδων & 3 ημερών). Λαμβάνω αγωγή με utrogestan(200 mg X 3) και έπειτα από λίγες ημέρες άρχισα και vasclor (1 κάθε νύχτα). Από τότε που άρχισα τη vasclor έχω πολλά υγρά στη διάρκεια της ημέρας (άοσμα, άχρωμα, όχι παχύρευστα, θα τα χαρακτήριζα υδαρή). Είναι φυσιολογικό; Η vasclor μπορεί να προκαλέσει τέτοια υγρά;
Με εκτίμηση...
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Από την περιγραφή σου, το πιθανότερο τα υγρά να προέρχονται από την ενδοκολπική χρήση της κρέμας. Συζήτησέ το και με το γιατρό σου. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για ακόμη μια φορά!
  1. Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.