user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

mariposa1991

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 4 χρόνια πριν
  1. mariposa1991
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 11 Νοεμβρίου 2013
Έπαιρνα για 3 χρόνια κοντά αντισυλληπτικά, 3 ειδών, ξεκίνησα με yasmin, συνέχισα με yasminelle κ έκλεισα με τα qlaira..Εν τέλει πριν 1 μήνα μίλησα με το γιατρό μου τα σταμάτησα λόγω παρενεργειών κ απο τότε δεν έχω δει περίοδο. Η τελευταία μου περίοδος μόλις έγινε η διακοπή ήταν στις 2/10. Η τελευταία μου επαφή έγινε στις 22/10 αλλά με προφύλαξη χωρίς ατύχημα..Τι μπορεί να συμβαίνει, φοβαμαι!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Θα κάνεις ένα ενδοκολπικό υπερηχογράφημα για να βγάλουμε μια διάγνωση. Το πιθανότερο, να επανήλθαν οι καθυστερήσεις που είχες και πριν την έναρξη λήψης του χαπιού. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 13 Νοεμβρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.