user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Faye

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 4 χρόνια πριν
  1. Faye
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2013
Καλησπέρα σας!
Θα ήθελα να ρωτήσω αν τα αντισυλληπτικά μπορούν να προκαλέσουν αιμορραγία, ειδικά τα yasminelle και τα yasmin. Όταν είχα ξεκινήσει τα yasminelle, είχα αίμα και μάλιστα κανονική ροή για 20 μέρες. Θα συμβεί το ίδιο και με τα yasmin;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Μπορεί να συμβεί το πρώτο διάστημα, αν και το Yasmin είναι πιο μεγάλο, ορμονικά, σε σχέση με το Yasminelle και συνήθως αποκαθίσταται η διαταραχή. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 02 Δεκεμβρίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.