user_mobilelogo
  1. Kate_gar
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 21 Ιανουαρίου 2014
Ειχα χρησιμοποιησει τα χαπια yasminelle ωστε να μου καθυστερηση η περιοδος 5 μερες,λογω καποιας δουλεια που ειχα να κανω.Η ημερομηνια που επρεπε να μου ερθει περιοδος ηταν 9/12/13,ξεκινησα τα χαπια 4 ημερες πριν στις 4/12/13 και τα συνεχισα μεχρι και στις 13/12/13,και μετα απο 3 μερες μου ηρθε περιοδος,δηλαδη στις 16/12/13.Αυτη τη στιγμη εχω 5 ημερες καθυστέρηση και ειχα σεξουαλικες επαφες χωρις προφύλαξη με εκσπερματωση εκτος ομως.Τι μπορει να συμβαινει;Επρεπε να μου ερθει η περιοδος στις 16 ή μπορει να φταινε οι ανωμαλιες του κυκλου μου;
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη! Διαταραξες  εμ το χαπι εναν   κυκλο,  μπορει να διαταραχτεί  απ΄αυτό  και ο επομενος.. Βεβαια,  χωρις γυν. εξεταση, μενουν  ολες οι άλλες πιθανες  αιτίες καθυστερησης  εξω  απ΄ αυτη την εξηγηση.. Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Πέμπτη, 23 Ιανουαρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.