user_mobilelogo
  1. afro87
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2014
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι φυσιολογικό που πήρα το χάπι της επόμενης μέρας, μετά απο ατύχημα που είχα με τον συντροφό μου. Το πήρα την 9 μέρα του κύκλου μου, με αποτέλεσμα να αδιαθέτησω μετά απο λίγες μέρες και να υπάρχει αιμορραγία 10 μέρες και να συνεχίζει.
Είχα μιλήσει με τον γιατρο πριν το πάρω αλλά δεν περίμενα να κρατήσει τόσο.. ειναι φυσιολογικό;;;
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Είναι μέσα στις παρενέργειες από τη λήψη του χαπιού, δεν ανησυχώ, θα αποκατασταθεί από μόνη της η διαταραχή. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 28 Φεβρουαρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.