user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

AFRODITI78

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 4 χρόνια πριν
  1. AFRODITI78
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τετάρτη, 05 Μαρτίου 2014
Εδώ και 4 μήνες παίρνω τα γιασμινελ και την περασμένη εβδομάδα δεν πήρα τρία χάπια λόγω έκτακτου ταξιδιού. Ήμουν σχεδόν στο μέσον της καρτέλας.Την τέταρτη μέρα μου ήρθε περίοδος,οπότε και τα διέκοψα.Είμαι σήμερα στην τέταρτη μέρα της περιόδου. Θα πρέπει να περιμένω τον επόμενο κύκλο για να τα ξαναρχίσω;Είναι ανυσυχητικό που μου εμφανίστηκε περίοδος;Ευχαριστώ.
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Η  ΄΄περιοδος ΄΄ ήταν  αποοτελεσμα της  διακοπης  της αγωγης... Δεν διατρεχεις  κινδύνους..  Για  την  ληψη του αντισυλληπτικου:   Οπως θέλεις... Μπορεις   να τα  συνεχισεις  και  απο τωρα... Φιλικά Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 09 Μαρτίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ευχαριστώ! Μια τελευταία διευκρίνηση: Δεν ήξερα τι να κάνω οπότε τα διέκοψα και θα ξεκινήσω πάλι με τον καινούριο κύκλο, σε αυτό το διάστημα θα έχω ωορρηξία; εννοώ μετά το τέλος της "περιόδου" από την απότομη διακοπή των αντισυλληπτικών; να πάρω έξτρα προφυλακτικά μέτρα μέχρι την επόμενη κανονική περίοδο;

  1. Κυριακή, 09 Μαρτίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Εξυπακούεται!  Σε  κυκλο χωρις  χαπι,  μαλλον θα  υπάρξει  και  ωοθυλακιορρηξία..  Θελει  προσοχή..  Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τετάρτη, 12 Μαρτίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 3


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.