user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

preetywoman

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 12 μήνες πριν
  1. preetywoman
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 15 Μαρτίου 2014
Καλησπερα, θα ήθελα να ρωτήσω για κατι το οποίο σήμερα με ανησύχησε. Παίρνω εδω και καιρό yasmin κ αυτη τη στιγμή βρισκομαι στο 15ο χάπι του πακετου. Εδώ και περίπου μια βδομάδα το στήθος μου είναι λιγακι ευαίσθητο όπως όταν έχω περιοδο, αλλά σήμερα παρατήρησα και λίγο καθαρό αίμα όταν πήγα στην τουαλέτα.  Να σημειώσω οτι δεν εχω ξεχάσει κανενα χαπι ουτε απο αυτη ουτε απο την προηγουμενη συσκευασια ουτε κι εχω παρει καμια αντιβιωση εκτως μονο απο καποια κοινα παυσιπονα για τις ιωσεις. Πρόκειται άραγε για κάποια παρενέργεια των χαπιων επειδή περνάω και μια μικρή ίωση ταυτοχρονα ή μήπως να κάνω ενα τεστ απο το φαρμακείο?
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Περίπτωση εγκυμοσύνης δεν υπάρχει, λόγω λήψης των χαπιών. Η διαταραχή αυτή θα αποκατασταθεί από μόνη της, μη δίνεις σημασία, συνεχίζεις κανονικά τα χάπια. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.