user_mobilelogo
  1. ΡαφαελαΚ
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 20 Μαΐου 2014
Καλησπερα, μετα απο 3 μηνες, αποφασισα να σταματησω τα αντισυλληπτικα (Yasmin) αφου ειχα παρει ηδη 3 χαπια (στις 14-15-16 Μαιου) σημερα - πριν μια ωρα περιπου, μου ηρθε αιμα. Η τελευταια περιοδος, μου ηρθε στις 10 Μαιου με 14. (Επισης ειμαι στις γονιμες μερες). Μου ηρθε ξανα αιμα γιατι σταματησα τα χαπια (ενω πηρα μονο 3)? Ειναι περιοδος ξανα ή απλα λιγο αιμα? Αλλαξε ο κυκλος μου? Πρεπει να προσεχω παραπανω για τυχον ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη? (συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις, αλλα εχω αγχωθει αρκετα)!   Ευχαριστω εκ των προτερων!!  :)  

Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Το αίμα ήρθε λόγω απότομης διακοπής των χαπιών. Θα προσέχεις για το επόμενο διάστημα και θα χρησιμοποιείς προφυλακτικό στις επαφές σου. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 21 Μαΐου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.