user_mobilelogo
  1. Athinadour
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 12 Ιουνίου 2014
Χαίρεται,
Τις τελευταίες δυο μέρες είχα καφέ υγρά και σήμερα το πρωι είχα καθαρό κόκινο αίμα σε ποσότητα περιόδου. Δεν έχει συμβεί ξανά κάτι αντίστοιχο. Περίπου στις 20 Μάη είχα πάρει το χάπι της επόμενης μέρας (norlevo) το οποίο έχει σα σύμπτωμα την αιμοραγία. Η περίοδος μετά ήρθε νωρίτερα αλλά κράτησε όπως πάντα και όλα ήταν φυσιολογικά. Μπορει να είναι σύμπτωμα του χαπιού; Τι άλλο μπορεί να είναι;
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Για κανονική περίοδο πρόκειται. Η προηγούμενη, ενδιάμεσα, ήταν συνέπεια της λήψης του χαπιού. Μην ανησυχείς. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Πέμπτη, 12 Ιουνίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.