user_mobilelogo
  1. nadiakimy
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 21 Ιουνίου 2014
Καλημέρα! Μετά από επίσκεψη στο γυναικολόγο,  μου έδωσε να πάρω την travogen. Μετά την πρώτη  χρήση(πριν την κατάκλιση) διέκρινα το πρωί στα πρώτα ούρα βλέννα αίματος ( κατα το σκούπισμα). Είναι κάτι για το οποίο πρέπει να ενοχλήσω το γιατρό μου? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ν.Μ
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Συνέχισε την αγωγή σου και αύξησε λίγο τα υγρά που πίνεις για να έχεις διούρηση. Δε βλέπω λόγο ανησυχίας. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Σάββατο, 21 Ιουνίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.