user_mobilelogo
  1. anna_maria
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τετάρτη, 09 Ιουλίου 2014
Καλησπερά! Παιρνω τα αντισυλληπτικά γιασμίν και τωρα βρίσκομαι στο 7ο κουτί. Πάντα όταν αρχίζω τα χάπια το στήθος μου, μετά από 7 μέρες περίπου φουσκώνει και με πονάει σαν να περιμένω περίοδο. Αυτό το μήνα δεν φούσκωσε αλλά και ούτε με πονάει. Η γυναικολόγος μου , όταν της το έλεγα στις αρχές ότι φουσκώνει και πονάω μου έλεγε πως είναι λόγο οιστρογόνων και μου έδωσε παράδειγμα πως υπάρχουν ακόμα και κοπέλες που τα παίρνουν για να φουσκώσει το στήθος τους!!!!!! Εγώ όμως ανησύχησα τώρα =) Αρχισα πάλι να σκέφτομαι το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης και γι αυτο δεν με πονάει και ούτε έχει φουσκώσει.. Επίσης και οι ρώγες μου έχουν μελανιάσει.. τώρα τι φταίει δεν ξέρω.. Θα πρέπει να ανησυχώ για κάτι? Υπάρχει κάποιο ενδεχόμενο εγκυμοσύνης? Θα εκτιμούσα την απάντηση σας!!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Αν δεν έχεις παραλείψει κάποιο χάπι, δεν ανησυχείς καθόλου. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 09 Ιουλίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.