user_mobilelogo
Φόρτωση ... Σύρετε το εξώφυλλο για επανατοποθέτηση

Fakou

  Registered Users Τελευταία εμφάνιση, 7 χρόνια πριν
  1. Fakou
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 01 Νοεμβρίου 2010
Παιρνω το Parlodel εδω και ενα χρόνο περίπου και τωρα που το σταματησα αισθανομαι ζαλάδα και αίσθημα αστάθειας...είναι φυσιολογικό ή πρεπει να ανησυχώ...τι πρεπει να κάνω για να το αντιμετωπίσω?ευχαριστώ..
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη! Fakou
Δεν   μπορω   να σκεφτώ  ότι  η  συμπτωματολογια  μπορει να  οφειλεται  σ΄ αυτό.. Να  μιλήσεις  με τπν/τον   γιατρό  σου (ενδοκιρνολογο  ή γυναικολογο).. Θα πρέπει  κατά την γνωμη   μου μαλλον  να  συμβουλευτεις  και  την ειδικότητα του νευρολογου.
Φιλικά
Π.Ζ.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Τρίτη, 02 Νοεμβρίου 2010
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.