user_mobilelogo
  1. Elpiniki_92
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 11 Σεπτεμβρίου 2014
Γεια σας ειμαι 22 ετων λαμβανω gynofen 35 για ΣΠΩ. η περιοδος μου ερχεται σταθερα στις 28 ημερες και 5 ημερα μετα την μηνιαια διακοπη των αντισυλληπτικων. Το προβληαμ μου ειναι πως απο την διακοπη ληψης μεχρι την περιοδο εχω καφε υγρα . Η ενδοκρινολογος μου λεει πως ειναι φυσιολογικο και θα το ανεχτω. Μονο που εμενα με ενοχλουν ιδιαιτερως . Θα μπορουσα να αλλαξω την ημερα που ερχεται η περιοδος μου? ΔΗλαδη να ειναι η την πρωτη η την δευτερη μερα μετα την διακοπη. Ο γυναικολογο μου ειπε πως μπορω να τα παρω την 5η μερα του κυκλου μου . Αυτο θα μου "διορθωνε " καπως το προβλημα η θα προκαλουσε αναταραξεις? 
 
Σας ευχαριστω πολυ. Καλη σας μερα και καλη συνεχεια !  :)
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή Φίλη! Δεν  μπορεί  να προξενήσουμε  ενωρίτερα  την  έναρξη περιοδου, μετά  την  διακοπή  χαπιών,.. Μάλλον  η γιατρός  σου  εχει  δίκηο,  ότι  αυτό  το μικρό  πρόβλημα, ειναι δυνατόν  να  το εχεις,,, Μπορεί  βέβαια  με τον καιρό  να εξαφανιστεί Φιλικά Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων. Χρυσοστόμου Σμύρνης 8, 4ος όροφος , Τηλ. : (2310) 279-272 Fax : (2310) 257-369 Τ.Κ. 54622, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Πέμπτη, 11 Σεπτεμβρίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.